14. kolo FK Znojmo A dorost - Prosiměřice 4:2 (2:0)

Sestava a hodnocení utkání

Sestava: Čech - Novotný,Rehberger,Lehocký,Havliš,Škubal,Blažíček,Neumann,Pěnkava,Balík,Krejčí.
Náhradníci: Bohdálek,Servit Š.,Servit E.,Železný,Wrana,Fiala.

Řekli po utkání trenéři: Železný, Kalina

Ve šlágru kola jsme přivítali na svém hřišti hosty s Prosiměřic, kteří se nacházejí na druhém místě tabulky. Od začátku zápasu bylo vidět, že tento zápas nabídne velké nasazení v osobních soubojích. Zápas byl od začátku velmi vyhecovaný. Obě mužstva předváděli kvalitní fotbal. Pro nás začal zápas velmi dobře, když v 10 minutě Michal Krejčí vybojoval po faulu hostujícího brankaře penaltu, kterou Marek Balík proměnil. Druhý gól přidal ve 13 minutě Michal Krejčí, když se vyborně prosadil v pokutovém území. Do druhého poločasu jsme kluky v kabině hodně hecovali ale moc se nám úvod druhého poločasu nepovedl. Začali jsme dělat hrubé chyby v obraně ale naštěstí to soupeř nepotrestal. Náš třetí gol dal ve 49 minutě Michal Krejčí po rohovém kopu. S vedením 3:0 jsme se uspokojili a nechaly jsme hosty hrát. Ti toho využili a dvěma góly snížili na 3:2. Dostali jsme se pod velký tlak ale příchodem Michala Wrany na hřiště jsme soupeřův tlak otupili. Michal odvedl v útoku obrovský kus práce, oživil naší hru a po jeho akci padl i 4 gól. Prodloužil hlavou na Jardy Blažíčka, který už mohl zakončovat, ale krásně nahrál Marku Balíkovi, který se v této šanci zachoval jako pravý střelec a střelou k tyči pojistil naše vítězství na konečných 4:2. Důležité a hlavně vydřené tři body. Poděkovaní patří všem, kteří na tento zápas přišli a postarali se o skvělou atmosféru. Díky rovněž patří komentátorovi tohoto utkaní Martinu Bendovi a kameramanovi Frantu Duhajskýmu. Ještě díky patří naším fanouškům, kteří nás povzbuzovali celý zápas.

Jediný smutný moment tohoto utkaní je zranění Tomáše Rehbergera z úvodu zápasu, když špatně dopadl a bouchl se do hlavy. Musel odjet na vyšetření do nemocnice. Přejeme Tomášovi brzské uzdravení a posíláme ti tuto výhru Tome.

• Program tohoto týdne: Čtvrtek trénink v 17:00
  • Neděle zápas: FK Znojmo B - Přimětice v 14:15
  • Neděle zápas: FK Znojmo A - Zastávka/Zbýšov v 16:30