21.kolo FK Znojmo A dorost - Zastávka/Zbýšov 7:2 (3:1)

Góly – Balík 3x, Krejčí, Blažíček, Wrana, Havliš,

Sestava : Čech - Neumann,Škubal,Krejčí,Blažíček,Krejčí,Havliš,Pěnkava,Lehocký,Novotný,Bohdálek.
Náhradníci : Železný,Wrana,Vystrčil,Procházka,Servit E.

Řekli po utkání trenéři : Železný , Kalina

Další důležité tři body do tabulky. Výsledek 7:2 je hodně zkreslený a pro hosty krutý. Bylo to vyrovnané utkání ale rozhodly školácké chyby hostujících hráčů. Hosté se dvakrát dostali na kontaktní gól ale naše mužstvo konkrétně Mára Balík vstřelil hned za minutu další gól a bylo to zase o dva. Důležitý moment přišel ve 40 minutě za stavu 3:1, když náš brankář Peťa Čech chytil pokutový kop a za dvě minuty po tom chytl samostatný únik hostujícího útočníka. Těmito dvěma zákroky nás podržel a do kabin jsme šli s náskokem dvou gólů. Druhý poločas jsme vyhráli 4:1 a kluci byly v dnešním utkání v proměňování šancí skoro stoprocentní. Dnes se 3x prosadil Marek Balík, 1x Jarda Blažíček po pěkné nahrávce od Michala Krejčího, 1x Michal Krejčí přímo z rohového kopu, gólem se po svém příchodu na hřiště uvedl pěknou střelou Michal Wrana a poslední gól zápasu vstřelil Pája Havliš nechytatelnou střelou z 20 metrů. Byl to jeho první gól v našem dresu a zároveň 100 gól našeho mužstva v této sezóně - VELKÁ GRATULACE PAVLE. Nejlepší hráči dnešního utkání byli brankář Peťa Čech, záložník Pavel Havliš a utočník Marek Balík.

Program tohoto týdne : Pondělí - Čtvrtek trénink v 17:00
Sobota : Hostěradice - FK Znojmo B v 16:30
Neděle : Novosedly - FK Znojmo A v 14:15