22.kolo Novosedly - FK Znojmo A dorost 1:6 (1:1)

Góly – Balík 4x, Krejčí p.k., Wrana,

Sestava - Čech-Novotný,Bohdálek,Lehocký,Rehberger,Havliš,Neumann,Blažíček,Škubal,Krejčí,Balík.

Náhradníci - Železný,Wrana,Servit Š.,Vystrčil.

Řekl po utkání trenér : Železný Milan

Proti čtvrtému týmu tabulky se vysoké vítězství hlavně zrodilo v druhém poločasu,který jsme vyhráli 5:0. Začátek zápasu pro nás začal nešťastně. Už v 6. minutě se nám zranil náš záložník Pavel Havliš, hrající poslední zápasy ve vynikající formě, když v souboji o míč upadl a vyhodil si rameno a musel být převezen do nemocnice. Bohužel je to stejné zranění jaké měl nedávno. Přejeme mu hodně štěstí a brzké uzdravení. Mužstvu tato situace moc nepřidala, nedařilo se nám první poločas vůbec nic. Soupeř byl lepší a zaslouženě šel do vedení 1:0 po hrubé chybě naší obrany. Naštěstí na konci poločasu přišlo vyrovnání o které se zasloužil jednoznačně dnes náš nejlepší hráč Marek Balík. V druhém poločasu jsme byli jako vyměněni. Hráli jsme nejlepší fotbal v této jarní sezóně. Ještě třikrát se trefil Mára Balík a tím soupeře dostal úplně na dno. Druhým nejlepším hráčem byl Vojta Lehocký, který svými centry z levé strany zásoboval právě Máru Balíka. Potom ještě na Vojty byla penalta, kterou s přehledem proměnil Michal Krejčí. Poslední gól dal po samostatném úniku Michal Wrana. Je vidět že toto mužstvo má obrovskou motivaci vyhrát tuto soutěž. Je dobře, že kluci i za nepřiznivého stavu a po vážném zranění Pavla se semkli a tento zápas otočili jednoznačně v náš prospěch. Jen tak dále Borci !!!!