19.kolo TJ Prosiměřice - FK Znojmo dorost 0:2 (0:1)

Góly - Konařík D. Železný M.

Sestava a hodnocení

Čech P. - Servit Š., Neumann M., Kolařík D., Železný M., Morkus V., Lehocký V., Wrana M., Ondra M., Havliš P., Vystrčil Š.,

Náhradníci: Ondruš J., Konařík D., Gazcio D., Rytíř O., Čapoun P.,

K mistrovskému utkání jsme zajeli na hřiště Prosiměřic. Toto mužstvo ze středu tabulky je pro nás vždy nebezpečné a tak to bylo i v tomto utkání. Soupeř dobře kombinoval  a byl důrazný v osobních soubojích. Hned v první minutě jsme mohli jít do vedení, ale stoprocentní šanci jsme neproměnili. Gól se nám podařilo vsítit až v 35 minutě. Zápas byl nadále velmi vyrovnaný. Soupeř mohl v závěru utkání vyrovnat po velkém závaru před naší brankou, který jsme přežili a hned z protiútoku jsme v 90 minutě pojistili tři body Milanem Železným. Z této horké půdy se nám podařilo za poslední roky poprvé přivést všechny body domů.

Jsme rádi že, už v druhém utkání po sobě dobře funguje celá obrana společně s brankářem. Kluci jdou herně nahoru. Záložní řada se snaží dobře kombinovat a dávat míče do nohy. Ještě by to chtělo někdy hru směrem do ofenzívy zrychlit. Co se týká útočníků, chce to větší klid v koncovce a lépe vyhodnocovat zakončení. Dobře nám funguje lavička náhradníků kde máme k dispozici i naše starší žáky. Poděkování dnes patří celému mužstvu za obětavý a bojovný výkon

Řekli po utkání: Kubále D. - Lattner J.