9.kolo FC Moravský Krumlov - FK Znojmo dorost 1:3 (0:0)

Góly: Rytíř, Wrana, vlastní

Sestava a hodnocení

Prycl - Servít, Vystrčil Štěpán(K), Železný Milan, Ondra - Vojtěch, Neumann, Škubal Otakar, Kolařík - Wrana, Rytíř

Náhradníci: Buchtela(B), Lustig, Koňařík, Gazsio, Truhlář, Hellinger

Netradičně v pátek jsme zajížděli k soupeři do Krumlova. Po úvodním oťukávání bylo jasné že na mokrém těžkém terénu to bude především o bojovnosti. Prakticky celý první poločas se hrál od šestnáctky po šestnáctku a když už se zrodila šance, vždy tomu něco chybělo a tak se šlo v poločase do kabin bez gólu 0:0. Do druhé půle jsme šli s odhodláním strhnout zápas na svoji stranu. Hned ve 47. minutě  Wranič poslal průnikovkou Ondru Rytíře do gólovky 0:1. Soupeř tento stav chtěl změnit a byl směrem dopředu stále více aktivnější až se mu v 66. minutě podařilo vyrovnat 1:1. Domácí se však neradovali dlouho v 73. minutě jsme zahrávali přímý kop, míč se dostal do malého vápna kde krumlovský obránce uklidil placírkou míč k tyči do vlastní branky tak šikovně, že snad jen Messi by to lépe vyřešil 1:2. Domácí to nepoložilo a snažili se za každou cenu vyrovnat čímž se otvíraly okénka pro naše protiútoky. V 90. minutě nám zatrnulo, když se v našem vápně ocitl zcela volný krumlovský útočník, Pryclik mu rychlým vyběhnutím ztížil pozici a tak  míč po střele šel těsně nad břevno. No a jsme zase u klasiky nedáš dostaneš z následného protiútoku Milan Železný vyslal dlouhým pasem do brejku  Wraniče a ten zpečetil dřinu celého týmu třetí brankou 1:3. Kombinačně umíme hrát lépe, ale vzhledem k terénu musíme přesto všechny hráče našeho týmu FK ZNOJMO pochválit jak zápas odmakali, bez toho by se naše vítězství těžko podařilo. V sobotu od 15:00 hodin přivítáme na domácím hřišti celek z Tasovic jenž je před námi v tabulce o dva body a tak je  jistě o co hrát, průběžné páté místo by nám slušelo!

Trenéři: Kubále, Prycl, Rytíř