4.kolo FK Znojmo A dorost - Tasovice    0:10 (0:3)

4.kolo FK Znojmo A dorost - Tasovice 0:10 (0:3)

Rozhodčí: Petlach Lukáš

Buchtela David, Gazcio David, Svoboda Petr, Beran Ondřej, Dítě Jiří, Beno Jakub, Veselý Martin, Koukal Miroslav, Hellinger Jaroslav [K], Truhlář Matěj, Mikulášek Jakub

NÁHRADNÍCI: Škubal Jakub, Balada David, Horecký Tomáš, Rytíř Ondřej, Sýkora Matyáš

Hodnocení utkání:

Velmi těžko se hodnotí další vysoká prohra v řadě za sebou. Opět nová sestava doplněná o kluky ze starších žáků a o borce, kteří odehráli dopolední utkání. Chtěli jsme vycházet ze zabezpečené obrany a co nejdéle udržet čisté konto. Hráči měli pokyny aby se soustředili především na obranu a postupně se dostali do zápasu. Bohužel, jsme inkasovali po chybě v první minutě. Do poločasu jsme dostali další 2 branky. Po přestávce byl cíl stav 0:3 otočit a minimálně zápas dovést do remízového stavu. Bohužel především vlastními chybami a odevzdaností jsme inkasovali další branky a konečné skóre mohlo být ještě vyšší. Lze pouze ocenit pomoc kluků z druhého týmu a kluky z žáků.

Trenér: Svoboda Petr

Hodnocení trenéra:

Pro mě obrovské zklamání z přístupu k utkání. Pořád dokola stejné chyby, neochota pracovat pro tým, a hledání chyb všude jen ne u sebe samých. Je potřeba začít konečně pořádně makat !!! Výhry i prohry se týkají celého týmu ne jen jednotlivců. Toto je potřeba si uvědomit. Přál bych nám všem aby už příští zápas v Miroslavi, byl první od kterého se herně můžeme odrazit.