FK Znojmo A dorost -1.SC Znojmo U16   4:3 (1:2)

Neděle 20.2. UT Nový Šaldorf      foto z utkání zde

Rybníček, - Vystrčil, Krontorád Marek, Košíček, Balada, Koukal, Veselý Beno, Krontorád Martin, Lichevník,- Tejkal,

Střídání: Morkus, Horecký,

Hodnocení

Dnes jsme odehráli kvalitní utkání s mladším dorostem 1.SC Znojmo . Utkání mělo velmi dobré tempo a nasazení.  Oba týmy se musely poprat s povětrnostními podmínkami. Náš tým hrál první poločas proti větru. Soupeř potrestal  dvě naše chyby, nám se podařilo snížit Ivo Tejkalem. V první půli jsme neproměnili minimálně dvě až tři šance na skórování. V první půli nás za stavu 1:2 podržel  Rybňa, kdy chytil pokutový kop i následnou dorážku a napravil tak svoji chybu při prvním gólu. Druhou půli jsme využili větru v zádech k územní převaze a podařilo se nám vsítit 3 branky k obratu v utkání. V určitých pasážích zápasu jsem viděl i nedostatky na kterých je potřeba ještě zapracovat. Celkově jsem pak s nasazením, předvedenou hrou a výsledkem spokojen.