6.kolo FK Znojmo Dívky - Dobšice 2:7 (1:5)

Góly: Veselá 2

V sobotu 29.9.2018 odehrál dívčí tým mladších žákyň svoje další utkání proti Dobšicím na jejich hřišti.

Lavingrová,Šinoglová-Arndt,Kučerová,Košická,Kapaňová,Sáblíková,Čaňková P.,Železná,Veselá,Marečková,Čechová,

Čanková K.,Langmannová,Doválelová,Pavelčíková,Ištvánková.

Dnes nás čekala odveta proti týmu z Dobšic. Holky byly na tento zápas výborně připravené a od začátku plnily pokyny,které jsme po nich chtěli. Pokrývaly hráče,dávali si dlouhé a přesné nahrávky a snažily se je co nejlépe zúročit.Oproti minulému zápasu se holky hodně zlepšily a kluci z Dobšic byli někdy v pěkné pasti.Dnes se dvakrát prosadila krásnými góly Janča Veselá,ale je to samozřejmě zásluha celého týmu. Hrál se moc pěkný fotbal a holky se zápas od zápasu lepší a fotbal si užívají a i když jsme zápas výsledkově prohráli pro nás trenéry to byl zatím ten nejlepší výkon.

Všechny hráčky i gólmanky zaslouží velikou pochvalu. Dnes si určitě zápas užili i diváci,kteří nás svým povzbuzování ženou dopředu a my jim za to moc děkujeme.

Čeká nás poslední těžký zápas proti Tasovicím a pak už se budeme důkladně připravovat na nadcházející zimní halovou ligu.

Trenéři: Veselá,Kučma.