4.kolo FK Znojmo dívky – Mramotice 0:2

V neděli 5.5.2019 odehráli děvčata své další utkání  doma proti týmu  Mramotice/Olbramkostel.

Hodnocení utkání

Hrálo se za velmi chladného počasí s deštěm, ale holky ani naše věrné fanoušky to neodradilo. První poločas byl velice vyrovnaný. Soupeřova hra byla plná odkopávání do autu, a tak se děvčata proběhly více pro míče než v poli. Měli jsme pár šancí dát gól, ale úspěšní jsme nebyli. Poločas tak skončil 0:0. Po krátké přestávce jsme vstoupili do druhého poločasu .Holky najednou jako by se zalekly soupeře a  přestaly hrát. Soupeř, který po celou dobu nic nehrál, nám hned v úvodu druhého poločasu dal gól. Od tohohle gólu byla naše hra nepřesná, některé hráčky jako by v poli ani nebyly. Soupeř přitvrdil i v osobních soubojích a tak došlo i na menší zranění. Druhý gól jsme dostali po rozehrávce z rohu, kdy se míč dostal nad hlavu jednoho nejvyššího hráče a ten hlavičkoval do branky. Holky, ale vždy odehrají zápas až do konce  i za nepříznivého stavu. Holky jsou si vědomy svých chyb a je vidět, že je udělané chyby mrzí. Počasí nám dnes také nepřispělo. Dnes musíme pochválit za výborný výkon v obraně Káju Urbánkovou  a Lucku Kapaňovou. Opět bez chyb a bez střídání odehrála Bára Sáblíková. Naopak od některých hráček jsme čekali lepší výkon. Proto se ze svých chyb musíme poučit a na tréninku se jim věnovat.

Na další zápas se musíme lépe připravit.

Děkujeme rodičům za jejich podporu a fandění !!!!