1.kolo Okresní soutěže starších přípravek - Dívky

V neděli 25.8.2019 odehrál dívčí tým své první kolo okresních starších přípravek.Hrálo se na domácím hřišti proti týmu Starý Petřín.

Sestava, výsledky a hodnocení

Nominace: Langmannová - Veselá, Kučerová, Kapaňová, Hanzelová,  Maruška ,  Kapaňová, Urbánková,  Arndt,  Lavingrová .

FK ZNOJMO DÍVKY - STARÝ PETŘÍN   9 : 3 (4:1)

Góly: Čechová 3x, Urbánková 3x, Veselá 2x , Kučerová

Holky se do zápasu pustily s velkou chutí. Některá  děvčata měli za sebou  včerejší odehraný turnaj a tak únava na některých byla znát. Z počátku se děvčata se soupeřem jen oťukávaly ale netrvalo dlouho a začaly předvádět krásné gólové akce.jako první vstřelila branku kačka Čechová ,která dala svůj první Hatrick. Další hatrick přidala i Kája Urbánková. Holky si zápas moc užívaly a každá si chtěla dát nějaký gól. Dvěma góly přispěla Janča Veselá a jedním Zuzka Kučerová.

Dnes holky podaly kvalitní výkon.Vyzvednout musíme Kačenku Čechovou která byla lídrem na hřišti a mozkem celého týmu.Pochválit musíme i naši novou hráčku Marušku Hanzelovou  za její bojovnost a dobrou práci v obraně. Jinak holky šlapaly jako tým a jako tým zaslouženě vyhrály. V bráně nastoupila poprvé Gabriela Langmannová ,která vychytala i trestný kop a byla velkou oporou svému týmu ,zaslouží velikou pochvalu.

Druhý zápas děvčata odehrály jako přátelský přípravný zápas proti našim klukům z přípravky.

FK ZNOJMO DÍVKY - FK ZNOJMO KLUCI   9 : 5

Góly: Lavingrová, Urbánková, Čechová 2x, Veselá  4x, Kučerová,

Druhý zápas jsme si na odlehčení zahrály proti klukům z našeho týmu. Děvčata i přes únavu z předešlého dne odehrály i druhý zápas naplno a s chutí. Bylo vidět několik pěkných kombinací a vstřelených gólů.

Dnešní zápasy se děvčatům opět vydařily a ukázaly, že v této kategorii se jim daří.

Děkujeme rodičům za fandění a za dovoz hráček na zápas.!!!

Trenéři : Kučma, Lavingr , Veselá , zdravotnice Ludmila Škrabalová