Okresní soutěž starších přípravek - dívky

V neděli 29.09.2019 zajížděla starší přípravka FK Znojmo oranžová k dvojzápasu do Pavlic.

Sestava, výsledky a hodnocení

Garčinská - Arndt, Čechová, Kučerová, Rolníková, M. Hanzelová, Čtveráčková, Reichardtová, Šmerdová, Poláková, Nemešová, Hesová, Doválelová, Horáková, P. Čaňková

1. zápas  Pavlice - FK Znojmo oranžová 6:3   (góly Zuzka Kučerová 1x, Kačka Čechová 1x, Klárka Rolníková 1x)

V prvním zápase jsme se holky nemohly dostat nejprve do hry. Problémy jim dělaly nakopávané vysoké míče, které směřovaly na domácího kapitána Patrika Pokorného. Ten dokázal vstřelit v dnešních dvou zápasech 10 z 11 domácích gólů.... V druhé půli se hra začala vyrovnávat, ale na vyrovnání to v tomto zápase nebylo.

1. zápas Pavlice - FK Znojmo oranžová 5:6    (góly Zuzka Kučerová 3x, Issa Arndt 1x, Verča Nemešová 1x, Amálka Horáková 1x)

V druhém zápase holky začaly hrát od začátku lépe a víc aktivně v útoku. V obraně se holky snažily pokrýt nejlepšího střelce domácích. Ikdyž nám vsítil opět 5 branek, nedostával už tolik prostoru jako v prvním utkání.

Dnes nás hodně podržela v bráně Terka Garčinská, která zachytala výborně v obou zápasech. Opět se potvrdilo, že pokud chceme vyhrávat musíme hrát naplno hned od začátku a nenechat si soupeře odskočit hned v úvodu.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček, za přízeň a podporu!

Trenéři FK Kamil Lavingr a Jan Šmerda