9.kolo Okresních starších přípravek

V pátek 18.10.2019 jsme sehráli místo kluků dva mistrovské zápasy jako tým FK Znojmo - modrá na hřišti ve Starém Petříně

Sestava,výsledky a hodnocení

Nemešová - Arndt,  Kučerová, Rolníková, M. Hanzelová, Čtveráčková, Marečková, Šmerdová, Košická, Horáková

1.zápas   Starý Petřín/Vranov n. D. - FK Znojmo modrá 6:2

(góly: Zuzka Kučerová 1x, Denča Marečková)

Tento víkend jsme neměli již hrát, ale dostali jsme nabídku odehrát dva zápasy místo kluků, kteří museli odehrát o víkendu zápasy v krajské soutěži.   V tomto zápase byla hra vyrovnaná, ale větší zkušenost v zakončení předvedli domácí hráči a zaslouženě tak zvítězili.

2.zápas  Starý Petřín/Vranov n. D. - FK Znojmo modrá 8:3

(góly Denča Marečková 2x, Klárka Rolníková 1x)

V prvním poločase zápasu holky předvedly dobrý výkon a ten se skončil 2:2. V druhém poločase se holkám již tak nedařilo a inkasovaly dalších šest branek. Hra v obou zápasech nebyla špatná, ale domácí v podobě vidiny vítězství v podzimní části skupiny A starších přípravek šli za vítězstvím více než holky. Oba zápasy odchytala Verča Nemešová, která byla poprvé na postu gólmanky sama, sbírala zkušenosti a předvedla několik pěkných zákroků. Hodně nám vypomohla Denča Marečková, která odehrála bez střídání oba zápasy!

Za celou podzimní část sezóny chceme poděkovat zejména rodičům, kteří vozí holky na tréninky a zápasy. Spolupráce a komunikace se všemi je obdivuhodná!!!