2. MÍSTO DÍVČÍHO TÝMU FK ZNOJMO NA TURNAJI MLADŠÍCH ŽÁKŮ VE ZNOJMĚ

V neděli 26.1.2020 se konal ve znojemské hale fotbalový turnaj mladších žáků. Turnaje se zúčastnily i naše děvčata.

Děvčata měly ve skupině týmy : FK ZNOJMO-KLUCI , PRÁČE ,BLÍŽKOVICE , VIŠŇOVÉ.
Děvčatům se v turnaji velice dařilo, třikrát vyhrály a jen jednou byly těsně poraženy.
Skončily na krásném 2. místě.

Nominace: Lavingrová - Veselá , Šišláková , Čechová , Čaňková P. , Čaňková K. , Marečková , Kapaňová , Urbánková.

FK ZNOJMO DÍVKY : FK ZNOJMO 7 : 0 Góly: Veselá 4, Šišláková 2 , Čaňková P.
Do prvního zápasu holky vlétly jako uragán.Hned v úvodu několika vteřin zahájila gólovou smršť Janča Veselá. Holky v tomto zápase byly jednoznačně lepším týmem a všechny své šance se jim dařily proměnit v góly. Střelecké žně v tomto zápase měla Janča Veselá, která se trefila hned 4x. Dva góly přidala naše nová hráčka Kája Šišláková. Jednou střelou se zapsala Petra Čaňková. Celý tým od obránkyň ,útočnic i gólmanky makal na 100% a holky předvedly krásný fotbal.

FK ZNOJMO DÍVKY : PRÁČE 1 : 2 Gól: Šišláková
Tento zápas holky odbojovaly jak jim síly stačily . Soupeřovy hráči byly vzrůstem i proporcemi proti děvčatům hodně důrazní. Děvčata se ale jen tak lehce nevzdávají. Po nedůrazu v obraně jsme hned v úvodu inkasovali gól. My jsme měli asi 5 šancí na vstřelení gólu , ale tentokrát v bráně neskončily . Holky se hodně snažily a po krásné akci a přihrávce Jany Veselé se trefila Kája Šišláková. Stav byl 1:1 a holky statečně odolávaly urostlým hráčům z Práčí. Bohužel i druhého zaváhání soupeř využil a dal nám druhý gól. Zbývalo posledních 5 minut do konce a holky tak moc chtěli vyrovnat , ale střely šly mimo bránu. I tak se děvčata nemají za co stydět, herně byly lepším týmem , což ocenili i diváci .

FK ZNOJMO DÍVKY : BLÍŽKOVICE 2 : 1 Góly: Veselá , Šišláková
Třetí zápas holky odehrály také velmi aktivně a po herní stránce byla radost se na ně dívat. Soupeř měl v bráně hodně urostlého gólmana , který se snažil všechny góly pochytat.Jenže na naše děvčata si jen tak nikdo nepřijde.první překonala gólmana Janča Veselá .Holky držely kluky na jejich polovině a herně je přehrávaly. Dalším gólem přispěla Kája Šišláková a děvčata už vedly 2:0. V posledních dvou minutám jsme ale chybovaly v obraně a stav byl snížen na 2:1. Děvčata ale své vítězství dotáhly do konce.

FK ZNOJMO DÍVKY : VIŠŇOVÉ 2 : 1 Góly : Šišláková 2
Poslední zápas holky odehrály také ve velké pohodě . Střelecky se prosadila po pěkných akcích Kája Šišláková , ta dnes s děvčaty hrála úplně poprvé a v útoku s Jančou Veselou si velmi sedly. V obraně musíme pochválit Kristýnu Čaňkovou .Soupeř nám sice také dal jednu branku ,ale děvčata si šla za svým cílem a zápas dotáhly do vítězství.

Dnes musíme pochválit celý tým,útočnice si skvěle nahrávaly , obrana fungovala také skvěle a v bráně nás svými výkony držela Julča Lavingrová. Hlavně holky hrály jako tým a to nás trenéry moc těší.
Herně byly holky nejlepším týmem této skupiny , a také je diváci ocenily velkým potleskem.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na turnaj a za skvělou podporu na tribunách !!!!
Trenéři Kučma, Veselá, zdravotnice Škrabalová.