První přípravný přátelský zápas dívčího týmy mladších žákyň

V pátek 14.5.2021 odehrály mladší žákyně po dlouhé pauze první zápas proti ženám z Jevišovic.

Zápas se odehrál na umělé trávě v Jevišovicích v  režimu 8+1. Děvčata se na zápas moc těšily a i když protihráčky byly jak věkově tak silově proti našim hráčkám silnější , i tak zápas holky odehrály velice kvalitně a s chutí a dravostí. V úvodu jsme si vytvořili dvě střelecké šance ,ale střely skončily mimo bránu. Holky nás mile překvapily ,nebály se soupeřek a v některých situacích byly i lepší v nahrávkách , pohyb na hřišti a souboje  žádná nevynechala . Musíme vyzvednout naši gólmanku Julču Lavingrovou ,která náš tým skvěle držela a její zákroky v bráně ocenily i soupeřky. V záloze  nezklamala svojí bojovností a hrou  záložnice Janča Veselá ,která byla v soubojích s o 15let starší hráčkou nekompromisní až to někdy i bolelo , nevynechala souboj a skvěle rozehrávala ze středu hřiště. V obraně výborně odehrála Gabča Langmannová ,Lucie Kapaňová i Kája Urbánková . Z nováčků jako holky Pavlíkovi ,Maruška Hanzelová   těm také patří pochvala za bojovnost. V útoku výborně odehrála Terka Doválelová ,Lucie Piscová , Katka   Čechová .Samozřejmě celý tým šlapal  podle našich představ. Holky se nezalekly starších soupeřek a odehrály velmi kvalitní zápas za který se nemusí vůbec stydět. I když stav skončil 0:4  zápas výsledku vůbec neodpovídá. Silově byly ženy z Jevišovic přeci jen silnější.

Po zápase došlo i na penalty ,kdy se většina našich děvčat prosadila. Penalty soupeřů skvěle odchytala naše gólmanka. Věříme že tento zápas děvčata opět posune dál a nás trenéry utvrdil v tom ,že děvčata jsou čím dál lepší, a skvěle připraveny čelit dalších soupeřům.

Naší zdravotnici Lidušce děkujeme za ošetření drobnějších poranění !!!

Děkujeme rodičům za dovoz hráček na zápas a za jejich velkou podporu !!!!

Trenéři Kučma, Veselá , Pisca, Škrabalová  , Košická