Starší přípravka dívky - oranžová

V neděli 19.09.2021 jsme odehráli dvojzápas okresní soutěže starších přípravek na domácím hřišti v Oblekovicích

Sestava,výsledky a hodnocení:

Nemešová - Kašparová, Šmerdová, Kuřitková, Horáková, Nováková, Březinová, Klímová, Rozehnalová, Garajová, Hanzalová, Turková

1. zápas FK Znojmo oranžová - TJ Suchohrdly 12:3 (góly: Horáková 5x, Klímová 3x, Garajová 3x, Šmerdová 1x )
  2. zápas FK Znojmo oranžová - TJ Suchohrdly 10:2 (góly: Horáková 3x, Klímová 4x, Nemešová 3x)

V dalším kole okresní soutěže starších přípravek jsme sehráli dvojzápas proti týmu TJ Suchohrdly. První zápas odchytala Verča Nemešová a druhý Eliška Šmerdová. Dnešní soupeř náš tým moc neprověřil a tak holky dokázaly vstřelit dost gólů. V útoku se připisovaly góly někdy i za slabší střely, které by proti silnějšímu soupeři neměly naději na úspěch. Střelecky tak dominovaly Amálka Horáková a Sofie Klímová. Tamarka Garajová přidala v prvním zápase hattrick a na druhý zápas si odskočila zahrát za kluky FK Znojmo modrá na vedlejší hřiště, kde měli početně slabší sestavu a prosadila se i za kluky. Svoji premiéru si za holky střihly Katka Březinová a Adélka Turková a byly obě i blízko vstřelení gólu. O příštím víkendu máme volno, jelikož jsme si předehráli zápas s klukama z našeho klubu.

Poděkování patří rodičům za odvoz děvčat na zápas a fandění!!!

Trenéři FK Jan Šmerda