Hodnocení holky okres 5+1

• 1.zápas FK Znojmo oranžová - Štítary 0:6
  • 2.zápas FK Znojmo oranžová - Štítary 0:8

Sestava: Nemešová, Nováková, Rozehnalová, Kašparová, Klímová, Garajová, Šmerdová, Hanzalová T., Hanzelová L., Březinová, Turková, Horáková.

V neděli 2.10. jsme se utkali ve dvojzápase starších přípravek proti týmu ze Štítar. V prvním zápase nás nejvíce potrápila koncovka. A proto nás soupeř trestal. V polovině zápasu se nám zranila v brance Veronika Nemešová a tak do brány nastoupila Eliška Šmerdová. Ta se svého úkolu zhostila se ctí a předvedla mnoho dobrých zákroků. Konečné skóre 0:6 v náš neprospěch neodpovídá zcela hře, kterou naše holky předvedli.

Ve druhém zápase jsme zkusili přeskládat sestavu, ale vytoužený gól se nedostavil. Naopak soupeř se zakončením problém neměl a tak konečné skóre narostlo na 0:8 v náš neprospěch. Ve druhém zápase musíme pochválit naší druhou pětici postavenou z mladších dívek. Mnohokrát předvedli bojovnost a touhu hrát fotbal.

Děkujeme rodičům za dovoz dívek a jejich fandění.

Trenéři FK Znojmo Martin Hanzel a Kamil Lavingr