Hodnocení FK Znojmo oranžová, okres 5+1 - 24.10.2021

Starší přípravka, okresní soutěž 5+1

1.zápas FK Znojmo oranžová - Micmanice/Slup 4:10 (góly: Garajová 2x, Střecha 1x, Miroš 1x)

2.zápas FK Znojmo oranžová - Micmanice/Slup 4:10 (góly: Garajová 2x, Miroš 1x, Kuřitková 1x)

Sestava: Šmerdová - Nemešová, Rozehnalová, Garajová, Hanzelová L., Neubertová, Turková, Kuřitková, Mirošová, Buchmayer, Miroš, Robin Hoang, Střecha, Čada.

V neděli 24.10. jsme přivítali na našem hřišti tým Micmanice/Slup a sehráli další kolo okresní soutěže. Dnes nás posílili kluci z našeho klubu, protože některé holky měly původně úkoly u týmu mladších žákyň v Brně v rámci dívčí ligy. Kluci, kteří za nás dnes nastoupili předvedli, že si s míčem opravdu rozumí a byli velkou posilou a režírovali hru ze zadních pozic. Oba zápasy skončily nakonec na vlas stejným výsledkem 4:10. V zakončení byli hostující kluci šikovnější a tak mohli oslavit dvě vítězství. Nás čeká příští víkend poslední kolo okresní soutěže.

Trenéři FK Znojmo Kamil Lavingr, Martin Hanzel a Jan Šmerda