Holky hodnocení 5+1 okres - 31.10.2021

1. zápas Dyje - FK Znojmo oranžová 12:1 (gól: Nemešová)
  2. zápas Dyje - FK Znojmo oranžová 9:4 (góly: Garajová 2x, Klímová 2x)
Sestava: Šmerdová - Nemešová, Rozehnalová, Garajová, Hanzalová T., Hanzelová L., Turková, Kuřitková, Horáková, Kašparová, Klímová, Březinová

V neděli 31.10. jsme zavítali na hřiště Dyje a sehráli poslední podzimní kolo okresní soutěže.

V prvním zápase domácí kluci lépe kombinovali a byli střelecky úspěšní. Nám se střelecky nevedlo a tak jediný náš gól vstřelila Verča Nemešová. Výsledek odpovídal předváděné hře. V druhém zápasu holky hrály lépe a chtěly ukázat, že také umí střílet góly. K jejich cti patří doplnit, že i když byli kluci z Dyje dnes lepším týmem, holky v druhém zápase nechtěly prodat svoji kůži lacino. S velkým odhodláním odehrála zápasy Tamarka Garajová a dokonce se jí málem podařilo zkompletovat v druhém zápase hattrick. Tímto dvojzápasem se nám skončila podzimní část sezóny. Nyní budeme pokračovat s tréninky a uvidíme, co nám situace dovolí odehrát v zimní sezóně za turnaje.

Děkujeme rodičům za dovoz dívek a jejich fandění.

Trenéři FK Znojmo Kamil Lavingr, Martin Hanzel a Jan Šmerda