Turnaj OFS Znojmo - mladší přípravky sobota 22.1.2022

Sestava: Šmerdová - Turková, Hanzelová L., Mirošová, Neubertová, Steinochová, Švarcová, Rozehnalová, Mlynáriková
  1. zápas FK Znojmo dívky - Valtrovice 1:0 (gól: Turková)
  2. zápas Višňové - FK Znojmo dívky 2:0
  3. zápas FK Znojmo dívky - FK Znojmo (2015,2016) 2:2 (góly: Turková, Hanzelová)
  4. zápas Hevlín - FK Znojmo dívky 1:0
  5. zápas FK Znojmo dívky - Šatov 1:3 (gól: Hanzelová)
Sobotního turnaje se zúčastnila nejmladší část dívek přípravky a některá děvčata si na podobné akci zahrála poprvé. Pro nás turnaj splnil naše očekávání, kdy si děvčata mohla zahrát v odpovídající kategorii. Někdy jsme se na hřišti trochu hledali ale po celý turnaj hrála děvčata s velkou chutí a nasazením. Turnaj dal holkám hodně zkušeností, které budou moci zúročit v příštích kláních. Velkou pochvalu zaslouží nejmladší členka týmu Anitka Mlynáriková za velkou odvahu a snahu ve hře, jen tak dále! Po závěrečném zápase ve skupině děvčata obdržela medaile a náš tým obsadil celkově čtvrté místo ze šesti zúčastněných. Díky patří rodičům za dovoz hráček a za podporu v hledišti!

Trenéři FK Znojmo: Martin Hanzel a Jan Šmerda