logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Semifinále zimní ligy v Ivančicích - dívky

Semifinále zimní ligy v Ivančicích - dívky

V sobotu 19.2.2022 se odehrálo předposlední semifinálové kolo letošní zimní ligy. Tým děvčat  se utkal v soubojích s týmy Svratka Brno U13 , Fk Znojmo černá , RAFK Rajhrad.

Sestava, výsledky a hodnocení

 

Garčinská - Veselá , Doválelová ,Piscová , Kučerová , Košická , Hanzelová , Čechová , Langmannová , Urbánková , Kapaňová.

FK ZNOJMO DÍVKY   :  SVRATKA BRNO U13     0:6

První zápas jsme hráli s lídrem tabulky letošního základního kola Svratkou Brno U13. Zápas byl hodně rychlý a kluci holky v soubojích nešetřily. Holky dělali v obraně spousty chyb, nedostupovali hráče  zbytečně jsme tak po našich chybách inkasovali góly.  Bohužel mi se jen těžko dostávali do zakončení. V bráně musíme pochválit Terezu Garčinskou,  která ještě spousty střeleckých šancí soupeře pochytala.

FK ZNOJMO DÍVKY  :   FK ZNOJMO ČERNÁ     3:3   Góly: Veselá , Kučerová , Piscová

Druhý zápas jsme hráli proti našim klukům z FK ZNOJMO. Zápas byl hodně bojovný a hodně vyrovnaný. Holky se tentokrát nebáli o kluky pořádně opřít .Kluci ale nechtěli s děvčaty prohrát a tak vzápětí využili naší chyby a dali nám první gól.  První naši střelu proměnila Janča Veselá, která se prosadila po pěkné únikové akci ze záložní řady. Celý zápas to bylo jako na houpačce. Šance se linuly na  obou stranách. Další pěknou akci se povedlo navést míč  opět Janě Veselé a centrem před bránou našla Zuzku Kučerovou a ta  do odkryté brány zvýšila na 1:2. Kluci ale opět využily našeho zaváhání a srovnali na 2:2. Holky bojovali opravdu do konce svých sil, ale to kluci také a jak už to tak bývá opět  naše chyba v obraně a kluci zvýšili na 2:3.  Zbývalo ale ještě dost času do konce zápasu a opakovala se předešlá akce kdy Veselá opět dotáhla míč k rohu a centrem tentokrát našla dobře postavenou  Lucii Piscovou a ta dala náš třetí gól. Skóre nakonec skončilo remízou 3:3.

V tomto zápase musíme pochválit stoperku Gabču Langmannovou ,která předvedla dnes neuvěřitelný výkon.

FK ZNOJMO DÍVKY :  RAFK RAJHRAD    1:2    Gól:  Veselá

Do třetí zápas byly už holky dost fyzicky vyčerpané. Zraněna byla po prvním zápase Terka Doválelová a bylo vidět jak v poli chyběla útočnice dravá jako ona. Holky ale nedali klukům zápas zadarmo. první naše chyba přišla hned v úvodu kdy gólmanka neudržela střelu  v rukou a soupeř dorážel do prázdné brány. Obrana se nepostarala o pokrytí dorážejícího hráče. Pak ale přišla i naše šance k míči se dostala Jana Veselá  a krásnou a přesnou střelou z dálky vsítila gól na který gólman nedosáhl. Stav  1:1 se držel dlouhou dobu. Do šancí jsme se ale dostávali těžko ,kluci nás dobře dostupovali. Naopak mi kazili první dotek s míčem a a nebyly dost důrazní  v soubojích. Pak ale přišla chyba v obraně ,kdy jsme nechali soupeře dojít až k naší bráně a ten zvýšil na 2:1.  Do konce zápasu už jsme  bohužel vstřelit gól nedokázali.

Dnešní kolo bylo hodně bojovné a náročné fyzicky. Pochválit a vyzvednout dnes musíme gólmanku Terezu  Garčinskou ,která dnes výborně zachytala. Skvělou práci odvedla Gábina Langmannová, která umí tým podržet jako stoperka a výborně tak tým povzbuzuje mluvením zezadu. Dnes také chválíme Janu Veselou,  která dnes dala dva góly a na ostatní přihrávala . Pochvalu zaslouží i Katka Čechová  a Kája Košická naše dvě velké bojovnice. V dnešním kole jsme dvakrát prohráli a jednou remízovali.

 Do finálového kola  se půjdeme poprat o 5.-8. místo.

Děkujeme rodičům za dovoz hráček a za jejich podporu !!!!!

Trenéři Kučma, Veselá.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Přihlašovací formulář hráče

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

3. červen 2023

Naši sponzoři

Reklamní blok