Starší přípravky - holky 8.5.2022

Štítary - FK Znojmo oranžová - okres starší přípravka 5+1
V neděli 8.5.2022 jsme odehráli další kolo okresní soutěže starších přípravek na hřišti Štítar

Sestava: Šmerdová - Garajová, Turková (C), Švarcová, Neubertová, Kuřitková, Hanzalová, Rozehnalová, Kašparová, Klímová, Mirošová

1. zápas Štítary - FK Znojmo oranžová 8:1 (gól: Garajová)
2. zápas Štítary - FK Znojmo oranžová 7:2 (góly: Garajová 2x)

Dnešní dvojzápas se odehrál na deštěm pokropené ploše. V prvním zápase jsme se nemohli dostat dlouho do hry a kluci ze Štítar nám ukázali jak se má s patřičnou razancí střílet, některé střely byly opravdu povedené. Nám se podařilo vstřelit gól pouze jeden a tak jsme nedokázali zvrátit celkový výsledek. Jediný gól vstřelila Tamarka Garajová perfektně kopnutým přímým kopem. Do druhé zápasu holky opět vstoupily vlažně a soupeř jim opět utekl až na stav 5:0. V druhém poločasu druhého zápasu jsme zahráli dobře a podařilo se vstřelit dva góly. V této fázi hry byla hra z naší strany opticky podstatně lepší, takto bych si představoval výkon v mistrovských zápasech. Smůlovatě se skončil zápas pro Zuzku Kuřitkovou, která dnes po nakopnutí kotníku nedohrála. Velmi dobrý výkon ve hře předvedla dnes Simonka Kašparová, která toho hodně naběhala, nevypustila jediný souboj a rozdávala přesné přihrávky. Poděkování patří rodičům za fandění a dopravu dívek na zápas!!!

Za tým trenérů FK Znojmo Jan Šmerda