Přípravný dvoudenní kemp starších žákyň

Ve dnech 4.8.-5.8.2022 měly  starší žákyně v počtu 18 hráček dvoudenní přípravný kemp na hřišti FK ZNOJMO.

Pod vedením trenérů Pavla Kučmy, Dominika Vaňka, Dana Ondry, Marka Procházky a vedoucí týmu Jiřiny Veselé děvčata absolvovaly první den výběh směrem ke hřišti s umělou trávou v Novém Šaldorfě + výběh kopce, na hřišti je pak čekal kruhový trénink, střelba na bránu , dovednostní soutěže a fotbálek.

Druhý den pak ranní rozcvičení , kruhový trénink ,po svačině jsme šli na koupaliště Louka kde jsme měli zamluvenou jednu plaveckou dráhu na hodinu, kde měli děvčata regeneraci, po té jsme šli ještě k řece, kde jsme odpočívali před obědem a děvčata zkusily i řeku Dyji, po obědě došlo i na zmrzlinu za kterou děkujeme trenérovi Danovi Ondrovi !!! Po odpoledním odpočinku je čekali soutěže jedna na jednu a týmový fotbálek kde jsme je rozdělili na 3 týmy a čtvrtý tým byl složen z trenérů.

Celou dvoudenní přípravu holky skvěle odmakaly a vše se obešlo bez zranění a holky si společně skvěle užily.

Děkujeme panu  Petrovi Železnému za zapůjčení kádě na zchlazení nohou, a také našemu klubu za možnost využití hřiště celé dva dny !!!

Velké díky patří restauraci Viet House za výborné obědy!!!!

Trenéři starších žákyň.

kemp holky 08 2022 02