Přípravný zápas mladších žákyň v hale - Chvalovice 11.12.2022

Sestava: Šmerdová - Raabová, Soukupová, Garajová, Horáková, Nemešová, Kavková, Chromíková, Rajnohová, Vaneková, Nguyen, Veselá

V neděli 11.12.2022 jsme odehráli přípravný zápas 6 x 20 minut ve chvalovické hale proti mladším žákům z Vrbovce. Náš výkon v první dvacetiminutovce byl velmi špatný a po skončení jsme museli holkám domluvit, že s takovou hrou nelze proti fyzicky vyspělému soupeři uspět. Od druhé dvacetiminutovky se výkon alespoň opticky trochu zlepšil. Velký problém byl vstřelit nějaké góly. Těch padalo dost, bohužel většinou do naší sítě. Zápas byl plánován, aby dostaly prostor holky co moc nehrají a dokázaly nás přesvědčit, že chtějí zakotvit v sestavě. Vyjma první čtveřice, která snesla požadované měřítko jsme viděli výkony jako na houpačce. Občas se něco povedlo, ale bylo toho málo. Je potřeba, aby holky přidaly v nasazení a základních činnostech jako je výběr místa na hřišti, přihrávky.... Některé holky trochu doplatily na nesehranost ve čtveřicích. Dnes nás doplnily holky ze Šatova Míša a Natálka a nějaké náznaky dobré hry ukázaly. Nutno podotknout, že soupeř byl kvalitní a měl výborného golmana. Po skončení zápasů se kopaly penalty ve kterých rozhodl až zmíněný vrbovecký golman neskutečnou bombou, kterou Eliška nemohla chytit. Oba golmani si dnes zachytali dost, Elišce se podařilo ve hře proměnit i pokutový kop. V neděli nás čeká opět na stejném místě další přípravák, tentokrát pro přípravku a žákyně. Poděkování patři rodičům za fandění, dovoz dětí na místo.

Trenéři FK Znojmo: Lavingr, Pisca a Šmerda