Turnaj OFS Znojmo starších žáků a žákyň ve sportovní hale ve Znojmě.

V neděli 15.1.2023 se ve znojemské hale konal turnaj OFS Znojmo . Turnaj se konal po celý den  ve dvou skupinách.

V obou skupinách jak ranní tak odpolední části se zúčastnily i naše děvčata starší žákyně.

Ranní skupiny se zúčastnily  týmy : FK Znojmo dívky, Hrádek, Šatov, Dobšice , Prosiměřice a Přímětice.

Tým 1: Garčinská - Veselá , Doválelová ,Kalabisová , Langmannová , Kučerová , Šustáčková , Březinová.

Tento tým předvedl skvělý výkon proti hodně silným týmům. Holky dnešní turnaj odmakaly na 100% . S jejich výkonem jsme jako trenéři spokojeni. Soupeři je vůbec nešetříli ,ale to ani holky je.  I v takto nízkém počtu hráček dokázaly vzdorovat soupeřům ze všech sil a s velkým nasazením. Vybojovaly 2 remízy , 1 výhru a 2 prohry z toho jedna těsně o gól.

Nakonec se umístily v takto silné konkurenci kluků na pěkném 4. místě !!!

V odpolední skupině se představily  týmy : Višňové , Únanov ,Vranov nad Dyjí , Jevišovice/Mikulovice, Blížkovice.

Tým 2 : Březinová- Hanzelová , Čtveráčková , Olivová , Pirožková , Piringerová , Vaculová , Klásková , Kučerová , Veselá , Doválelová , Langmannová , Kalabisová.

Tento tým doplnily hráčky z ranní skupiny a tak jsme mohli i více střídat . Hra v hale byla hodně rychlá a fyzicky pro některé hráčky náročná.

Druhý tým jsme sestavili z hráček mladších ročníku 2009 ,kde byly i hráčky nové, pro které to byla v hale premiéra. Na pomoc jsme doplnili hráčky ročníku 2008 . I v této skupině to děvčata neměly jednoduché ,soupeři byli hodně vysocí a fyzicky i nad jejich síly. Po prvních dvou zápasech ,které hoky prohráli jsme museli zamíchat se složením a vyplatilo se. V dalších třech zápasech už jsme neztratili ani bod. Nejdůležitější byl poslední zápas kdy jsme hráli proti Blížkovicím  o druhé místo v umístění. Do zápasu jsme  nastoupily s jasným cílem zvítězit a hra až do poslední chvíle byla hodně emotivní a dramatická, ale nakonec pro nás vítězná.

Umístili jsme se na skvělém 2.místě !!!!

Všechny děvčata musíme pochválit za bojovnost , gólmanky za skvěle odchytané zápasy !!!

Děkujeme rodičům za jejich podporu a fandění. Trenéři Kučma, Veselá, Vaněk , Ondra , Procházka.

Další fotky k článku: