Jarní turnaj mladších mladších přípravek v Brně

Naše dvě mužstva mladší přípravky se účastnila jarního turnaje v Brně na hřišti Loko Brno. Při pěkném počasí a organizačně dobře uspořádaném turnaji skončili naši kluci na osmém a devátém místě.

Sestavy, výsledky a hodnocení

FK  červená: Matoušek Pavlík, Zajíček Honzík, Matoušek Jiřík, Čada Domča, Koňařík Milda, Kratochvíl Áďa, Kratochvíl Filda, Jedlička Maty, Szabo Tobik, Podzemský Sam

FK žlutá: Kubále Dan, Mikýsek Maty, Sekula Áďa, Malačka Vojta, Kaidl Tobik, Pham Dan, Vyorálek Robča, Brzobohatý Oli, Střecha Tom

Výsledky:

FK červená - Obřany  0:4

FK červená - HFK Třebíč  1:12

FK červená - SK Slatina B  8:1

FK červená - FK žlutá  2:2

FK červená - Slatina  3:8

FK červená - Líšeň  6:5

FK žlutá - FK Hrušovany  20:0

FK žlutá - Vrakuňa (Sk)  1:10

FK žlutá - Medlánky  1:3

FK žlutá - FK červená  2:2

FK žlutá - Slatina  2:2

FK žlutá - Líšeň  10:3

Vrakuňa po nedorozumění s pořadateli přijela se staršími hráči. Obě dvě mužstva dnes odehrála první zápasy po zimě venku a bylo vidět,že to nebylo úplně ono. Výsledky a střelci nejsou pro nás dnes rozhodující. Důležitá je pro nás předvedená hra a ta se nám až tak nedařila. To vše se dá zlepšit, ale musíme tomu jít naproti, makat na tréninku, poslouchat rady trenérů a chtít se zlepšovat. Jedni z mála kdo dnes zaslouží pochvalu je náš šestý hráč- fanoušek!!! Rodiče dnes fandili absolutně příkladně, povzbuzování hráčů, chválení!, bez nadávek a rvaček:-).

Největší pochvalu zaslouží Zajíčkovi a Koňaříkovi,kteří fanděním strhli ostatní! Děkujeme!

Trenéři: Střecha Karel, Jedlička Tomáš, asistenti Pěnkava Tomáš, Kaidl Luboš