3.kolo FK Znojmo ml.žáci - Vyškov B 4 : 4 (1:2)

Góly: Železná 2, Železný, Vašíček.

V sobotu 31. 8. 2019 jsme se ve 3. kole na našem hřišti utkali s týmem Vyškov B.

Sestava a hodnocení

Sokol Pavel, Ludvík Matyáš - Matoušek Martin, Nguyen Petr, Kaidl Lukáš, Sýkora Matyáš, Varga Patrik, Jakeš Oliver, Zámostný Ondřej, Železná Natálie, Železný David, Samek Milan, Vašíček Nicolas, Phung Jakub.

Dnešní utkání začalo velmi svižně. Hned v 1. minutě jsme otevřeli skóre Davou, ale soupeř nás hned po rozehrávce potrestal a vyrovnal. Ve 20. minutě soupeř otočil skóre ve svůj prospěch a poločas pro nás skončil nelichotivým výsledkem 1:2. O přestávce hráči potřebovali hlavně povzbudit, protože herně jsme určitě za soupeřem nezaostávali, naopak. Hned po přestávce jsme během dvou minut otočili skóre v náš prospěch a ve 43. minutě jsme po gólu Natky zvyšovali už na 4:2. Ale bohužel nás zatím na začátku sezóny provází individuální chyby, které soupeř trestá. Škoda ještě nevyužité šance Nikyho v poslední minutě, kdy po svém průniku a zakončení pouze trefil hostujícího brankáře. Toto utkání bylo určitě v našich silách zvládnout a vyhrát. Snad se z toho poučíme a ve středeční předehrávce v Rousínově se vyvarujeme zbytečných chyb.