6.kolo FK Znojmo ml.žáci  -  FC Dosta Bystrc  4 : 4

Gól: Nguyen 2, Maleček, Železný.

V sobotu 18. 9. jsme se v rámci 6. kola krajské soutěže mladších žáků utkali na domácím hřišti s celkem FC Dosta Bystrc.

Ludvík - Pilinszki, Kaidl, Ralenovský, Benkovič, Brzobohatý, Železný, Nguyen, Maleček, Mikýsek, Hagara.

Dnešní remíza byla hodně ubojovaná. Dva góly jsme bohužel inkasovali jak v poslední minutě první půle, tak i v poslední minutě zápasu. Dnes podali všichni hráči dobrý výkon. Soupeř byl o trochu lepší v kombinaci a vytvořil si i hodně gólových situací, ale Maty v bráně nás dnes podržel a několik jasných brankových situací vyřešil. Na konci zápasu platilo pravidlo nedáš, dostaneš. Dnes opět výborně hrající Tomáš se individuální akcí dostal až před brankáře a z jasné pozice nastřelil brankáře hostí a z následného protiútoku jsme po nedůrazně odehraném míči nabídli soupeři šanci a ten " bombou " k tyči vyrovnal. Dnes jsme měli v sestavě i dva nováčky v krajské soutěži a hlavně Michal si až na malé nedostatky vedl velmi dobře a dokázal utkání odehrát bez střídání.

Leoš Ludvík