Reprezentace  našich hráčů a hráček ve výběru OFS Znojmo  na Vánočním turnaji

V neděli 19.12.2021 se ve Znojemské hale  konal vánoční turnaj kde se mezi týmy SK Líšeň , Zbrojovka Brno , Prostějov , Kroměříž , 1.SC Znojmo  zúčastnil i výběr  OFS ZNOJMO pod vedení trenérů Oldy Helebranta , Pavla Kučmy a Karla Fialy.

Ve výběru byli i naši hráči a hráčky - Julie Lavingrová , Jana Veselá, Katka Čechová , David Železný , Petr Beno a Matyáš Ludvík.

Hodnocení

Jako tým dvakrát zvítězili ,jednou remizovali a jednou prohráli. Pak se zúčastnili boje o 3.- 4.místo s týmem SK Líšeň.

Stav skončil 2:2 kdy dvěma góly se blýskla Jana Veselá. Muselo se tedy rozhodnout na penaltový rozstřel. Po třech penaltách se stále nerozhodlo  a došlo na další sérii . Na poslední rozhodující penaltu se postavila Kačka Čechová ,která s přehledem proměnila.

Výběr OFS ZNOJMO skončil na krásném 3.místě ,navíc Julie Lavingrová byla vyhlášena nejlepší gólmankou turnaje.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu a gratulujeme !!!!!