16.kolo FK Znojmo ml.žáci  -  Start Brno 1 : 3

Gól: vlastní

V neděli 3. 4. 2022 zajížděli mladší žáci k venkovnímu utkání na hřiště Startu Brno.

Sestava a hodnocení

Sestava: Ludvík - Pilinszki, Brzobohatý, Železný, Nguyen, Sekula, Pham, Vyorálek, Shehata, Kubále.

Na nedělní zápas jsme odjeli v okleštěné sestavě, kdy nám večer před odjezdem vypadli dva hráči základní sestavy. I přesto byli kluci nažhaveni a byla na nich vidět touha se poměřit se soupeřem a vyhrát. Začátek zápasu tomu i odpovídal. Již ve 4. minutě jsme se ujali vedení, kdy po standardní situaci si soupeř vstřelil vlastní gól. I nadále jsme pokračovali v aktivní hře, nastřelili tyč a vytvořili minimálně další dvě vyložené šance. ALE. V polovině první půle se ale začala hra otáčet a soupeř si začal vytvářet převahu. A tentokrát jsme to byli mi, kdo si vstřelil vlastní branku a poločas skončil remízou 1 : 1.

Do druhé půle jsme vstoupili bohužel stejně tak, jak končila půle první. Naše obrana se dostávala pod velký tlak, kdy ji soupeř přečísloval a zaslouženě nám vstřelil druhou branku. I my jsme si posléze vytvořili vynikající gólovou šanci, kterou jsme opět nepochopitelně nedokázali proměnit a o několik minut později jsme inkasovali třetí branku, která nás psychicky zlomila a nebyli jsme schopni se o obrat v zápase porvat.

Z výkonu od 15. minuty jsem dnes zklamán. Většina týmu dnes hrála pod svým standardem a hlavně krajní záložníci a útok dnes neodvedl pro tým téměř nic.