Previous Next

14 a 22.kolo Starších a mladších žáků

V úterý 10. 5. zajížděli mladší a starší žáci do Rousínova k dohrávce 14. kolo krajské soutěže. V rámci 22. kola jsme v sobotu 14. 5. přivítali na domácím hřišti tým Blanska

Sestava, výsledky a hodnocení

Mladší žáci

Sestava: Ludvík - Kubále, Železný, Beno, Brzobohatý, Sekula, Pham, Vyorálek, Ralenovský, Nguyen, Pilinszki.

FK Znojmo  -  TJ Tatran Rousínov              10 : 0    Góly: Nguyen 4, Beno 2, Železný 2, Kubále, Sekula.

Ačkoliv jsme se střetli se sousedem v tabulce, tak utkání mělo jednoznačný průběh a soupeře jsme jasně přehráli.

Starší žáci

Sestava: Kaidl, Ludvík - Sýkora, Nguyen Petr, Záhora, Matoušek, Pilinszki, Sáblíková, Brázda, Nguyen Tomáš, Železný, Wrana, Beno, Soukup, Kaláb.

FK Znojmo  -  TJ Tatran Rousínov                   1 : 2    Gól: Nguyen Petr.

Starší žáci odehráli vyrovnané utkání, ale bohužel soupeř svůj těsný náskok již nepustil.

V rámci 22. kola jsme v sobotu 14. 5. přivítali na domácím hřišti tým Blanska

Mladší žáci

FK Znojmo  -  FK Blansko              8 : 1    Góly: Nguyen 3, Železný 2, Beno, Vyorálek, Brzobohatý.

Do utkání jsme nastoupili svižně a již v 8. minutě to bylo 3:1. Jak je ale naším zvykem, tak do konce poločasu jsme polevili a nic převratného na hřišti nepředvedli. Druhá půle již byla opět v naší režii a postupně jsme navyšovali skóre. Dnes zaslouží pochvalu všichni hráči.

Nyní hrajeme v obrovské pohodě, kdy jsme zvítězili v posledních čtyřech utkáních s celkovým skórem 29:1.

Starší žáci

Sestava: Kaidl, Ludvík - Sýkora, Nguyen Petr, Záhora, Matoušek, Pilinszki, Sáblíková, Brázda, Nguyen Tomáš, Železný, Wrana, Beno, Kaláb.

FK Znojmo  -  FK Blansko              1 : 5    Gól: Sýkora

Na rychlou banku soupeře z 2. minuty jsme dokázali hned odpovědět vyrovnávacím gólem, ale to bylo bohužel z naší strany všechno. Na hřišti nám momentálně hodně chybí Tom Horecký, který je bohužel zraněn. Navíc se hrozně trápíme jak s finální přihrávkou, tak se samotným zakončením, do kterého když už se dostaneme, tak jej špatně vyřešíme.