11.kolo Šlapanice – FK Znojmo A 2:0 (2:0)

Doleček - Kafka Jakub Št'áva Kubošný - Samek J. Bálka Zimek Dufek(56' Dušek) - Németh(72' Svatoš) Železný(62' Kropáček) Procházka

Tomáš Pěnkava trenér

Toto utkání se mi hodnotí velmi těžko.Proti poslednímu mužstvu tabulky jsme se téměř nedokázali prosadit a naprosto zaslouženě prohráli.Domácím k tomu stačila bojovnost a nasazení,které mi u nás scházelo.Na hřiště jdeme s tím,že budeme hrát odpovědně v obranné fázi a hned v páté minutě jde Šlapanický hráč po odkopu sám mezi naše dva beky a pohodlně vstřelí gól.Od té chvíle jsme se nedokázali vyrovnat,jak s terénem(pro obě mužstva stejným),tak s jednoduchou hrou domácích.Spousta nepřesností v naší hře nám nedovolila si vytvořit za celý zápas ani jednu vyloženou šanci a proto jsme i dnes bez bodů.