Andrea Stašková vsítila gól v derby pražských S

Druhé ligové derby sezóny na Strahov přilákalo přesně 301 diváků. Nejprve vedla Sparta, poté Slavia. Nakonec se oba týmy rozešly smírně 2:2.

V první minutě Ringelová z pravé strany odcentrovala do vápna, kde Stašková hlavou otevřela skóre - 1:0. A mohlo být ještě lépe, po akci Staškové byla v dobré příležitosti Mocová, ale nemířila přesně. V závěru měly sparťanky více ze hry. Deset minut před koncem střelu Staškové na poslední chvíli zablokovala hostující obrana. V 88. minutě se řítila na branku Votíkové Stašková - a tentokrát dostala Krejčiříková za zmaření zjevné brankové příležitosti od rozhodčí Adámkové červenou kartu. Z následného přímého kopu jen těsně zpoza vápna mířila Stašková nad. Oba týmy si tak rozdělily po bodu.

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 2:2 (1:1)

Branky: 1. Stašková, 65. Strom z pen. - 34. Divišová, 48. Svitková

ŽK: 45.+1. I. Martínková, 53. Vyštejnová, 66. Ringelová, 87. Odehnalová - 38. Kožárová, 64. Bartovičová, 81. Divišová, 87. Cahynová

ČK: 88. Krejčiříková (Slavia

Sparta: Dorsey - Vyštejnová, Odehnalová, Raben, Strom - Ringelová (90. Kolander), Bertholdová, I. Martínková, Nepokojová (78. Bužková) - Stašková - Mocová (58. Halinen).

Slavia: Votíková - Chlastáková, Bartovičová, Pincová (44. Budošová), Bartoňová - Cahynová, Krejčiříková - Divišová, Svitková, Szewieczková (90. Veselá) - Kožárová (81. Necidová)