12.kolo SK Lišeň B - FK Znojmo A 5:1 (1:0)

Góly - 44' 57' 62' 68' 82' - 67' Železný

Doleček - Kafka Jakub Št'áva Kubošný - Samek J.(54' Kropáček) Zimek Procházka Ostrý - Dušek(46' Dufek) Železný(72' Bálka) Svatoš(81' Bastl)

Tomáš Pěnkava asistent trenéra

Dnes nás Líšeňští mladíci předčili ve všech směrech.Nám se sice dařilo držet nerozhodný stav až do samotného závěru prvního poločasu,ale většina hry se odehrávala na naší polovině.Ztráceli jsme spoustu míčů.Domácí se na rozdíl od nás na těžkém terénu lépe pohybovali a kombinovali.Na začátku druhé půle jsme se trochu zvedli,ale pak přišel vlastní gól a bylo téměř po nadějích na lepší výsledek.Za chvíli na to jsme si vytvořili šanci,kterou jsme neproměnili a z protiútoku inkasovali potřetí. Dokázali jsme snížit,ale vzápětí hned chybovali a bylo po zápase.Nemůžu říct,že jsme nebojovali,ale dnes jsme prostě na domácí nestačili.