logo fb 100x

Fotbalový klub Znojmo

Oficiální stránky klubu


www.fkznojmo.cz

Přihlásit se Registrovat

Přihlásit se

6. kolo TJ Želešice - FK Znojmo A 4:1 (1:1)

Gól - Železný P.

Sestava a hodnocení utkání

Vítamvás - Kafka, Šťáva, Procházka, Samek, Krejčí, Németh, Železný P., Dufek, Rehberger T., Balík.

Náhradníci: Pavlík, Bálka, Lehocký, Benda, Cileček, Rehberger M.

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Samek J.,Lattner.

Proti soupeři, který se nachází na prvním místě tabulky jsme drželi krok až do 70 minuty. Konečný stav 1:4 je pro náš tým hodně krutý. První náš gól vstřelil Petr Železný po vybojovaném balónu od Tomáše Rehbergera. O výsledku v tomto zápase rozhodly tři momenty. Vyrovnávací gól na 1:1 ve 45 minutě, po tomto gólů rozhodčí hned ukončil poločas. V 60 minutě naše 100% šance, kterou jsme bohužel neproměnili a v 65 minutě gól na 1:2 po smolné teči jednoho z naších hráčů. V závěru utkání už jsme si nevytvořili žádnou šanci a soupeř dokázal ještě dvakrát skórovat v 84 a v 88 minutě. Je potřeba se z tohoto zápasu co nejdřív otřepat a hlavně poučit z chyb, protože ve středu už nás čeká zápas proti Blížkovicím.

Sdílejte tento článek:

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Pamatujete?

Zápisy o utkání...

prihlaseni isfacr

Najdete nás na Facebooku

Projekt Oranžové hřiště

Nadace CEZ 260x

Náš klub je zapojen do projektu Oranžové hřiště.
Děkujeme nadaci ČEZ

Hlavní partneři klubu

Logo Mesta Znojma

logo obec ns 200x

Obec Nový Šaldorf - Sedlešovice

logo jmk 250x

Fotbalové zprávy

1. červen 2020

Naši sponzoři

Reklamní blok