17.kolo FK Znojmo A - Podolí u Brna 1:1 (1:0)

Gól – Németh

Kotáb - Škubal, Šťáva, Balík, Rehberger, Havliš, Procházka M., Samek M., Krejčí, Vašíček, Németh.

Náhradníci:  Železný P., Poláček, Kafka, Lehocký, Wrana, Pěnkava, Rehberger M.,

Řekl po utkání trenér  Milan Železný

Když jsem přišel po zápase do kabiny, tak to vypadalo, že jsme tento domácí zápas prohráli. Z druhého domácího zápasu máme sice jenom bod, ale soupeře ze středu tabulky, který je pouze o dva body za námi jsme jasně přestříleli a vytvořili jsme si hodně gólových příležitostí, hlavně v prvním poločasu. Náš jediný gól vstřelil Petr Németh po přihrávce od Martina Vašíčka. Slabší chvilku jsme si vybrali v druhém poločasu od 55 minuty do 75 minuty, kterou hosté využili v podobě vyrovnání z rohového kopu. V 80 minutě byl vyloučen hostující kapitán a posledních 10 minut plus 5 minut nastavení jsme si vytvořili obrovský tlak. Poslali jsme na hřiště zraněného Petra Železného, který měl na tomto závěrečném náporu hlavní podíl, protože vyhrával hlavičkové souboje. Škoda, že své dvě šance, které měl v podobě přímých kopů neproměnil. Na klukách bylo vidět, že chtějí vítězství strhnout ve svůj prospěch, ale bohužel nepadlo nám to tam. Dobré je, že jsme si vytvořili v domácím zápase spoustu šancí a špatné je, že jsme je nedokázali proměnit, proto jsme dnes přišli o 3 body. Dnes nejlepší hráč na hřišti byl mladík Marek Balík, dobře zahrál další mladík Ota Škubal a zkušený Pavel Šťava. Další kolo zajíždíme na derby do Blížkovic, kde se pokusíme získat ztracené dva body z domácího prostředí. Na závěr bych chtěl říct, že není důvod k panice nebo k nějaké nervozitě. Máme v mužstvu hodně dorostenců a je potřeba s nimi nadále pracovat.