Gól - Vašíček

Kotáb-Dufek, Šťáva, Kafka, Rehberger, Lehocký, Vašíček, Procházka, Krejčí, Balík, Wrana.

Náhradníci:  Németh, Samek M., Morkus, Škubal, Kalina

Řekl po utkání trenér: Milan Železný

Zápas v Přibicích skončil zaslouženou remízou. V prvním poločase byly domácí lepším týmem a vytvořili si šance a po pěkné akci vedli 1:0. Našemu mužstvu se v prvním poločase vůbec nedařilo. Kluci hráli zakřiknutě a hodně jsme kazili jednoduché nahrávky. Do druhého poločasu jsme udělali nějaké změny v sestavě i v našem herním systému. Naše hra se zlepšila a vytvořili jsme si několik šancí. Velký podíl na této změně měl střídající mladíček Vašek Morkus, kterému je teprve 16 let, který byl naším nejlepším hráčem. Hrál výborně a předvedl několik pěkných akcí z levé strany. Vyrovnání přišlo v 61 minutě kdy po ose Rehberger - Németh se trefil Martin Vašíček. Škoda ještě 100% šance, kterou měl Peťa Németh ale bohužel netrefil odkrytou bránu. Za druhý poločas jsme si bodovat zasloužili a takhle by se mělo hrát o body. Potřebujeme na tento výkon z druhého poločasu navázat v domácím zápase proti Tuřanům a získat konečně první vítězství v jarní sezóně.

Na závěr bych se vrátil k dopolednímu zápasu FK Znojmo B - Višňové ( 4 : 4 ) ve kterém se zranil Pavel Havliš a my všichni přejeme Pájovi za celý náš klub brzké uzdravení.