26. kolo FK Znojmo A – Jevišovice 2:1 (1:0)

Sestava a hodnocení

Kotáb-Dufek,Šťáva,Kafka,Rehberger,Krejčí,Procházka,Balík,Lehocký,Németh,Železný P.

Náhradníci: Kubále, Wrana, Benda, Servit Š., Železný M. ml.

Řekl po utkání trenér Milan Železný

Poslední domácí zápas této sezóny jsme zvládli a získali 3 body a posunuli jsme se v tábulce na 6 místo. Hosté z Jevišovic, kteří se nacházejí v tabulce na 11 místě potřebovali na našem hřišti nutně bodovat. Jsem rád ,že kluci k tomuto zápasu přistoupili zodpovědně a zaslouženě jsme vyhráli. První poločas jsme vyhráli 1:0. Naší branku vstřelil kapitán týmu Martin Procházka, který má v posledních zápasech velkou formu a svými výkony jde příkladem celému týmu. Gól padl po pěkné akci Lehocký - Krejčí - Procházka. Škoda ,že jsme nepřidali v prvním poločase další góly. Na začátku druhého poločasu jsme dali druhý gól. Zasloužili se o něj naší mladíci - dorostenci. Svůj premierový gól za muže a zároveň i vítězný vstřelil Vojta Lehocký po pěkné akci od Marka Balíka. Po tomto gólu jsme si mysleli že je zápas rozhodnut a přestali jsme hrát. Hosté toho využili a po pěkné kombinaci snížili na 1:2. V závěru zápasu jsme měli ještě několik šancí ale bohužel jsme je neproměnili. Dnes se dá vyzdvihnout výkon celého mužstva. Naše obrana obstála při závěrečném tlaku soupeře a tím jsme udrželi těsné vítězství 2:1. Směrem dopředu se nám líbil výkon Martina Procházky a Marka Balíka. V obraně se dařilo zkušené stoperské dvojici Pavel Šťáva a Petr Železný. Spolehlivě opět zachytal Tomáš Kotáb. Poděkovat bychom chtěli naším náhradníkům, kteří nastoupili pouze na pár minut. Bylo to pro mužstvo důležité že jsme tímto střídáním hru rozkouskovali. Važíme si toho díky borci.

V sobotu proběhne na našém hřišti zakončená sezóny 2018/2019 formou nohejbalu. Začátek je v 10:00. V neděli zajíždíme na poslední zápas do Šatova, kde bychom chtěli navázat na dobré výkony z posledních utkání a zakončit tuto sezónu vítězstvím.