Gól: Vašíček

Sestava: Vítámvás - Pevný, Šťáva, Dufek, Železný P., Procházka, Krejčí, Bálka, Lehocký, Németh, Vašíček

Náhradníci: Pavlíček, Benda, Wrana, Kubále, Neumann, Kotáb.

Řekl po utkání trenér: Milan Železný

Vstup do nové sezóny se nám nepovedl. V tomto zápase by byla remíza asi spravedlivá ale bohužel v 88. mintě jsme inkasovali gól na 1:2 po individuální chybě našeho hráče, když zbytečně stáhl za dres v pokutovém uzemí hostujícího útočníka. Byla nařízená penalta, kterou soupeř proměnil. Proto tvrdím, že tento zápas jsme si prohráli sami. Dostali jsme dva zbytečné a hlavně laciné góly. První poločas skončil bezbrankovou remízou. v 51. minutě jsme vstřelili gól, který dal Martin Vašíček po pěkném centru od Mary Bálky. Škoda, že za stavu 1:0 jsme nepřidali další gól. Šance na to určitě byly. Vedení jsme udrželi do 78. minuty, kdy soupeř vyrovnal z rohového kopu na 1:1 opět po naší chybě. Hosté tento zápas vyhráli 2:1 jak už jsem říkal na začátku gólem z penalty. Byl to pro nás smolný zápas a bod jsme si určitě zasloužili. Na závěr bych chtěl říct, že meli bychom se z těchto chyb poučit a soustředit se na další zápas. Máme kvalitní tým ale tyto chyby nás zbytečně shazují.