4.kolo Kohoutovice - FK Znojmo A 2:2 (2:1)

Góly – Vašíček, Németh

Kotáb-Adámek, Železný P., Škubal, Kafka, Dufek, Rehberger, Procházka, Pevný, Vašíček, Balík.

Náhradníci: Németh, Pěnkava, Blažíček, Lehocký.

Řekli po utkání železný, Kalina

Chtěli jsme si z Kohoutovic odvézt všechny body, které jsme ztratili doma s Únanovem. Získali jsme pouze jeden a to za remízu 2:2. V tomto zápase můžeme kluky pochválit pouze za druhý poločas. V prvním poločase se nám vůbec nedařilo a soupeř ho vyhrál zaslouženě 2:1, když náš jediný gól vstřelil Martin Vašíček po nahrávce od Romana Pevného. V druhém poločase přišel na hřiště Petr Németh, který naší hru svým přístupem oživil a v 57. minutě vyrovnal po samostatném úniku na 2:2. Po tomto gólu to vypadalo, že tento zápas otočíme a získáme všechny tři body. Vytvořili jsme si spoustu šancí ale tutovky Petra Železného, Martina Procházky a Petra Németha, který šel v 91. mintě sám na branku zůstali nevyužity. Od těchto zkušených hráčů počítáme s tím, že ty šance by měli proměnit. Na druhou stranu každy bod z venku je dobrý a počítá se ale měli bychom hlavně zabodovat v domácích zápasech a to hned tuto sobotu proti Svratce B, protože potom pojedeme na těžké zápasy do Jevišovic a do Šatova.