7.kolo Jevišovice - FK Znojmo ,,A" 2:1 (2:0)

Gól - Procházka

Kotáb-Kafka, Rehberger, Šťáva, Slabý, Krejčí, Železný P., Procházka, Škubal, Balík, Vašíček

Náhradníci: Morkus, Lehocký, Pavlík, Németh.

Řekli po utkání trenéři: Železný, Kalina

Nepodařilo se nám v Jevišovicích získat ani bod. Ačkoliv se na něco připravujeme a víme co od soupeře čekat, tak nastoupíme na hřiště a než se rozkoukáme tak prohráváme 2:0. První poločas jsme podali podprůměrný výkon a zaslouženě jsme ho prohráli výsledkem 2:0. Na začátku druhého poločasu domácí mužstvo neproměnilo tutovou šanci na 3:0 a od té doby jsme začali hrát. Na 1:2 se nám podařilo snížit zásluhou Martina Procházky a o chvilku později měl Petr Železný na hlavě vyrovnávací gól ale bohužel to nedal. V závěrečném náporu měl ještě šanci Martin Vašíček ale vynikající zákrok domácího brankáře přinesl Jevišovicím vítězství. Dnes se ukázalo, že hrát pouze jeden poločas je strašně málo a s tímhle výkonem co jsme dnes předvedli tak to bude těžké v každém zápase. Doufáme, že to byla slabší chvilka našeho mužstva a v Šatově nastoupíme jako úplně jiný tým.

V tomto zápase to bylo o přístupu hlavně mladých hráčů. Někteří si asi mysleli, že vinobraní je mistrák a na fotbal se už nesoustředili. Jsme naštvaní, že vůbec si toto někdo v takovém nízkém věku může dovolit a je mu to úplně jedno a dokáže pokazit svou nezodpovědností celému týmu mistrovské utkání.