13.kolo Tuřany - FK Znojmo A 1:0 (0:0)

Kotáb- Rehberger, Šťáva,Kafka,  Adámek- Németh, Procházka, Slabý, Krejčí-  Vašíček, Železný.

Náhradníci:Kubále, Morkus, Škubal, Lehocký, Balík.

Tuřany měli před dnešním utkáním 14 bodů,tudíž případnou naší výhrou by jsme se na ně bodově dotáhli.Přestože jsme se snažili hráče v kabině vyburcovat k maximálnímu výkonu opak byl pravdou.Do zápasu jsme vstoupili špatně vázla kombinace nebyli jsme schopni podržet míč a domácí se tak dostali do tlaku.I přes tu bídu jsme si vytvořili tři vyložené šance(Krejčí, Vašíček, i Németh jimi však pohrdli). Poločas tak skončil 0:0. V 50. minutě se naprosto nepochopitelně nechal vyloučit Michal Krejčí(kritika rozhodčího, žlutá a  vzápětí červená). Náš osud byl tím pádem zpečetěn.Domácí využili přesilovku a po rohovém kopu vstřelili branku na 1:0.I v deseti jsme se snažili alespoň vyrovnat, ale bylo to dnes nad naše síly.Bohužel je to již několikátá prohra o jednu branku za tento podzim.Je to obrovská škoda protože náš dnešní soupeř byl hratelný.Na jaře nás tak očekává tuhý boj o záchranu.