Chaos, kocourkov

Tragikomické pojetí českého potýkání s pandemií koronaviru pokračuje. Zatímco ještě v pátek 9. dubna nový ministr zdravotnictví Petr Arenberger naléval naší sportující mládeži i amatérům do žil naději, že od pondělí 12. dubna bude umožněn návrat k tréninku ve venkovních prostorách až ve dvacetičlenných skupinách, v sobotu 10. dubna přišla šokující otočka.  Z aktuálního vyjádření ministra zdravotnictví a hlavně z jeho záměru zavřít organizovaný amatérský sport ve chvíli, kdy se nadechoval k životu, je nám velmi smutno.

Stát opět potvrdil, že si dlouhodobě neuvědomuje přínos sportu pro děti a společnost. Jsme v tomto ojedinělí, protože v Evropě je sportování mládeže a dětí prioritní oblastí!!!!!

Nejen náš klub, ale i ostatní kluby a sportovní svazy se v současné době ocitly v naprostém chaosu. Tohle je kocourkov a ať se nikdo nediví, že lidi odmítají disciplínu, když si z nich dělá stát blázny,"