FK fotbalová školička

Fotbalová školička pro holky a kluky ročník 2016-2017

Fotbalový areál FK Znojmo - Oblekovice

Přihlášení:

Kapacita: 45 dětí (příjem dětí do vyčerpání kapacity)

Pro koho: holky I kluci

Ročníky dětí: 2017-2016

Trénink: 1x týdně/70 minut

Čas: 14:00 (lze upravit po domluvě s rodiči)

Den: každé Úterý/Středa v měsíci

Kde: fotbalový areál FK Znojmo

Cena: 1 000 Kč/měsíc, v případě přihlášení sourozenců bude po individuální domluvě uplatněna sleva (v ceně minimálně  5 tréninkových jednotek za měsíc)

Trenéři: Oldřich Helebrant, Ladislav Kirschner, Milan Samek

Cíl: Přirozenou potřebou dětí je hra. Cílem a záměrem naší školičky je motivovat, posilovat a přispět k zájmu dětí o pohybové a sportovní aktivity. Prostřednictvím her posilovat sebevědomí, samostatnost, tvořivost a vzájemný respekt u dětí.

Co nabízíme: Formou her, soutěží a zábavných cvičení dětem vedeme všeobecnou průpravu pro jakoukoli pohybovou činnost nebo sport. Vzrušující, připravené zábavné hry a cvičení, radost a skvělé zážitky pro děti, péči licencovaných trenérů.

Obratem po přihlášení do školičky obdržíte do Vašeho mailu přihlášku, ve které vyplníte několik informací o Vašem dítěti a vyplníte kontaktní údaje na Vás jako zákonné zástupce Vašeho dítěte. V přihlášce obdržíte I údaje k platbě a Váš variabilní symbol pro zadání platby.