3. kolo FK Znojmo A – Pohořelice 0:1 (0:0)

Sestava: a hodnocení utkání

Kotáb - Paseka,Železný P., Slabý, Bálka, Lehocký, Procházka, Fryš, Németh, Balík, Vašíček.

Náhradníci: Lichevník, Gavelčík, Kubále, Havliš, Ondra.

Řekli po utkání trenéři: Železný, Kalina

Od začátku zápasu měl tento souboj dobrou kvalitu. Zkušenější mužstvo a favorit této soutěže Pohořelice si nakonec odvezli všechny tři body za těsné vítězství 1:0. V prvním poločasu jsme mohli jít do vedení po rohovém kopu ale hlavička Pavla Slabého skončila pouze na tyči. Vytvořili jsme si ještě několik situací na přečíslení ale nevyužili jsme je. Na začátku druhého poločasu dostali hosté červenou kartu za faul na Martina Fryše. Naštěstí se tento zákrok obešel bez zranění a Martin zápas dohrál. Naše hra proti oslabenému týmu se hodně změnila a najednou jsme začali úplně zmatkovat, zbytečně nakopávat balóny a v naší hře bylo hodně nepřesností. Asi deset minut po červené kartě hosté kopali rohový kop, který propadl na zadní tyč, kde byl zkušený hráč Zdeněk Matoušek a balón uklidil do levé šibenice. Po tomto gólu se hosté zatáhli ještě více a my jsme se dostali do minima šancí. Jednu velkou šanci na vyrovnání měl v 75 minutě Marek Balík ale hostující brankář svým zákrokem podržel svůj tým. Tomuto zápasu by slušela spíše remíza ale bohužel nám tato prohra přinesla přerušení sérii 8 vítězných mistrovských zápasů. Nedá se nic dělat, prohra s Pohořelicemi nás sice mrzí ale není potřeba mít z toho hlavu dole. Sehráli jsme vyrovnané utkání s lídrem soutěže. Ztracené body se pokusíme získat hned v dalším zápase, které hrajem na hřišti v Újezdu.

Odjezd do Újezda je v neděli 29.8. v 12:15. Diváci jsou vítáni - jede se velkým autobusem.