7. kolo Blížkovice – FK Znojmo  A  3:2  (1:2)

Góly – Balík, Procházka p.k.,

Kotáb - Bálka, Paseka, Slabý, Dufek, Blažíček, Procházka, Fryš, Lehocký, Vašíček, Balík

Nahradníci: Németh, Železný M., Havliš, Morkus

Řekli po utkání trenéři: Železný M., Kalina

Ve vyhroceném utkání nás prohra v Blížkovicích mrzí, protože ještě 20min. před koncem utkání jsme vedli 2:1 a navíc náš brankář Herda chytil v 70 min. penaltu. Prohrávali jsme 1:0 gólem z 10 min. Chvíli poté se ocitl v samostatném úniku na brankáře Mára Balík a tuto příležitost proměnil na 1:1. Ve 24 min. jsme kopali penaltu po faulu na Marka Balíka a Prochec ji suveréně proměnil. Druhý poločas se nám vůbec nepovedl, protože navíc co předváděl domácí tým společně s divákama to nemělo s fotbalem nic společného. Jejich fotbal založený na surové hře nás zaskočil a nedokázali jsme se s tím celý druhý poločas srovnat. Nakonec si nevezeme z Blížkovic ani bod ale je dobré, že jsme z tohoto zápasu dojeli všichni domů zdraví,protože to co se dělo běhěm zápasu i po zápase to nebyl fotbal ale jatka. Za nás chválíme mladé rozhodčí, kteří dnes řídili toto utkání a byli pod obrovským tlakem diváků a tento zápas s přehledem zvládli.

Další zápas hrajeme na našem hřišti v neděli v 16:00 proti týmu z Přímětic.