5.kolo Újezd u Brna – FK Znojmo A   2 : 0  (2:0)

Kotáb-Bálka, Slabý, Paseka, Krontorád Marek, Fryš, Procházka, Lehocký, Železný M.ml., Balík, Vašíček

Náhradníci: Kolařík, Lichevník, Krontorád Martin, Dufek

Řekli po utkání trenéři: Železný M.,Kalina

Na odložený zápas do Újezda jsme odjeli s několika hráči,kteří hráli za áčko v základní sestavě vůbec poprvé. Našemu mužstvu se nedá nic vytknout. Na těžkém terénu bojovali až do poslední minuty. Domácí tým šel do vedení po standartních situacích. V prvním poločase jsme také měli dvě možnosti na srovnání ale nabídnuté šance jsme neproměnili. Momentálně našemu týmu schází náš nejzkušenější hráč Petr Železný, který kvůli zranění nemůže nastoupit a dále pak góly Marka Balíka, který by potřeboval navázat svými výkony na začátek sezony. Právě v zakončení máme poslední zápasy velké problémy. Naopak je dobré, že ty šance máme a doufejme,že v dalším zápase už je proměníme a  získáme tři body.

Další zápas hrajeme na našem hřišti proti Šatovu 3.10 v neděli v 10:15.