Poděkování Františku Fouskovi

Tímto článkem bych chtěl poděkovat Františku Fouskovi. Tento bývalí  výborný hráč, trenér a funkcionář týmu FCC SK Únanov mě kontaktoval ve věci historii našeho klubu kdy si všiml že  na našich klubových  stránkách nemáme doplněny některé historické údaje.  František je kronikářem klubu Únanova, který v roce 1936 zakládal jeho otec a z jehož zápisků začal psát historické začátky tamního fotbalu, ve kterých pokračuje až do dnes.

Jeho vlastní iniciativou se nám podařilo zmapovat soutěže našeho týmu a umístění v nich od roku 1960 do roku 2001, které mi podrobně sepsal a předal.

František je můj dlouholetý kamarád a musím říci, že jako soupeři jsme spolu na hřišti sváděli spousty bojovných a dramatických zápasů (on v roli trenéra - já v roli hráče) ve kterých jsme si nic nedarovali zadarmo. Mimo hřiště však spolu máme nadstandardní vztah a tento jeho počin směrem k našemu klubu je tomu důkazem.

Díky moc Františku

Milan Samek