5. kolo FK Znojmo A - Přibice 6:2 (3:1)

Góly: Železný 3x, Németh, Fryš, Procházka,

Sestava a hodnocení zápasu

Vaněk – Ostrý, Železný, Slabý, Dufek, Lichevník, Procházka, Blažíček, Fryš, - Vašíček, Németh,

Střídání: Kubále, Benda, Rytíř,

Hodnocení

Jsem moc rád že jsme dnešní utkání výsledkově zvládli a získali zasloužené tři body. Ovšem vstup do utkání jsme měli hodně špatný, když jsme inkasovali hned v první minutě. A musím přiznat, že jsem byl hodně rozladěn naším výkonem a přístupem v prvních 18 minutách. Obrat nastal ve 20 minutě, kdy se nám podařilo během dvou minut utkání otočit. Kluci se následně uklidnili získali sebedůvěru a do kabin jsme měli už odcházeli s dvoubrankovým náskokem. Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém tempu a soupeře dostávali pod tlak. Dnes se nám dařilo v soubojích 1 na 1 a byli jsme hodně odvážní v soupeřově vápně což nám přineslo 3 pokutové kopy. Ve všech prokázal Pidra zkušenost a pevné nervy a mohl si tak ve svém věku náležitě vychutnat hattrick. Další góly jsme přidali po velmi dobře sehraných křídelních akcích. Spojen jsem s individuálními výkony některých hráčů. Radost mám z výkonu mladíka Táďi Lichevníka.

Milan Samek