13. kolo FK Znojmo  A - Újezd 7:0 (2:0)

13. kolo FK Znojmo A - Újezd 7:0 (2:0)

Góly: Ostrý 2x, Fryš 2x, Németh, Procházka, vlastní,

Foto z utkání zde

Sestava a hodnocení zápasu:

Vaněk – Košíček, Ostrý, Slabý, Dufek, Procházka, Fryš, Blažíček, Benda - Pěnkava, Németh,

Střídání: Vašíček, Kubále, Rytíř, Lehocký, Lichevník, Tejkal, Horecký, Rybníček,

Hodnocení

Poslední podzimní utkání jsme zvládli herně a hlavně výsledkově na výbornou. Je třeba zmínit že pro soupeře je výsledek hodně krutý protože za předvedenou hru si určitě takový debakl nezasloužil. Hlavně v první půli měli za stavu 1:0 nastřelenou tyč a spojnici. Nám se naopak v koncovce mimořádně dařilo a většina našich branek padla po pěkných kombinacích a dvě nádherné střely Fryše potěšili všechny přítomné diváky. Jsme rádi že Dominik v brance udržel nulu. Dnes se nám prostě sešlo vše co jsme potřebovali a co nám v některých podzimních zápasech chybělo.

Milan Samek