22. kolo FK Znojmo A – Tuřany 3:3 (2:2)

Gól: Procházka, Ostrý, Tejkal

Sestava a hodnocení zápasu:

Vaněk – Lehocký, Košíček, Slabý, Dufek, - Pěnkava, Blažíček, Ostrý, Lichevník,  – Procházka, Tejkal,

Střídání:

Procházka Marek, Horecký, Németh,

Hodnocení

Dnes jsme předvedli proti druhému týmu tabulky velmi dobrý výkon. Jsem s pokojen s tím, jak v posledních zápasech pracujeme. Dnes jsme bohužel neproměnili velké šance na to abychom měli všechny tři body. Soupeř má v jarní části velmi dobrou formu dostává velmi málo gólu (4 na jaře) a celkem udržel 6 x nulu. Proto jsem spokojen s tím, že jsme dokázali vsítit tři góly a vypracovat si další velké šance. Nejvíce mě mrzí šance v 85 minutě kdy jsme šli sami dva na jen na brankáře a nedokázali vsítit vítězný gól. Naopak nespokojen jsme s tím, že jsme inkasovali dvě branky po rohových kopech a nedůrazu ve vápně. Ovšem co se týče předvedené hry, nasazení, důrazu v osobních soubojích a kombinaci tak musím celý tým pochválit.

Milan Samek